Rozrywka i Hobby

Tematyczny serwis internetowy!

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak umeblować garderobę?

Szafa na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli jak umeblować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Wbrew pozorom, garderoba wcale nie musi być ogromna, by móc swobodnie zmieścić tam rzeczy i zachować odpowiedni ład. Możemy także na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w sypialni. W przypadku, gdy chcemy odizolować garderobę od sypialni, możemy zamontować drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Trzymane rzeczy to główny czynnik, który ma wpływ na wnętrze garderoby. To, czy w swojej garderobie znajdzie się wiele regałó, szuflad lub może drążków na wieszaki uzależnione jest od rodzaju posiadanych ubrań. Warto też zastanowić się czy będziemy potrzebować więcej miejsca na jakieś sprzęty, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.

Jeśli mamy niewiele miejsca na garderobę, dobrym wyborem będzie zakup szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na odzież, a także różne dodatki. Do niedużej garderoby warto zakupić meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która oferuje pojemne szafy ubraniowe. Pojemna szafa narożna również jest świetnym wyborem oraz powiększy ilość miejsca na nasze rzeczy.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Następną metodą, która umożliwi zwiększenie powierzchni użytkowej w naszej garderobie będzie wstawienie drzwi przesuwnych. Będzie to dobra decyzja. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do otworzenia klasycznych drzwi. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gotowych modeli, ale można również zdecydować się na drzwi przesuwne na wymiar, które oferuje firma Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Dekorując garderobę należy pamiętać, że wybór właściwych mebli nie wystarczy. Musimy zadbać też o oświetlenie. Musi ono dochodzić do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. Gdy dysponujemy dużą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, należy również zadbać o oświetlenie punktowe. Z ekonomicznego punktu widzenia rozsądną decyzją są LED-y. Nie tylko wykorzystują one najmniej energii, ale dostępne są przeróżne rozwiązania, które umożliwiają ich montaż w przeróżnych miejscach.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie można zapominać jest lustro. Duże lustro spełnia dwa ważne zadania. Jest ono konieczne w trakcie wyboru ubioru i zwiększa optycznie pomieszczenie. W przypadku małego pomieszczenia warto zastąpić lustro stojące wiszącym. W takiej sytuacji warto wybrać zakup szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Categories: Pozostałe

Comments are closed.